СФНУ
11
Лет опыта
2
Верифицированные рекомендации
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
99
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
343
Последний визит на сайт
сегодня
Ти не квартира, щоб здаватись.

Портфолио реализованных объектов (8)

  • продано
    Квартал
    170 000 $
    34 000 $/сот

    Маяковского ул.

    БЕЗ КОМИССИИ Парк писателей
    под застройку
    5 сот
    1 нед. назад
    Продаж сучасного будинку в Ірпені, який реально хочеться назвати своїм. Без комісії для покупця. Це той випадок, коли локація і планування ідеально співпадають. Одноповерховий будинок 110 м² на ділянці 5 соток у районі Набережної — поруч вокзал, супермаркет Novus і вся необхідна інфраструктура. Все під рукою, без зайвих поїздок. Будинок продуманий для комфортного життя простора кухня-вітальня з виходом на терасу, де хочеться проводити вечори master bedroom зі своїм санвузлом ще 2 окремі кімнати — під дитячу або кабінет тераса 3×5 м — ідеальне місце для відпочинку Якість будівництва відчувається в деталях газоблок + утеплення 100 мм сучасний фасад з декоративною штукатуркою і терморейкою...
  • продано
    Квартал
    106 000 $
    1 472 $/м²

    Богдана Ступки пер., (Будинок 11)

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Парк Счастливый ЖК Park Town
    2 комнаты
    72 / 35 / 30 м²
    этаж 5 из 7
    2021 год постройки
    2 нед. назад
    Квартира для тих, хто цінує тишину та приватність. ЖК Park Town, комфорт-клас. 5 поверх, вид на сосни та ліс, без будинків навпроти. Площа — 72 м² Поверх — 5/8 Продуманий простір з дизайнерським ремонтом та якісними матеріалами. Підлога — кварц-вініл Berry Alloc, фарби Sherwin-Williams, іспанський та італійський керамограніт. Кухня виконана на індивідуальне замовлення (приблизно 8000 $), встановлена техніка Bosch, Samsung, Philips. Є кухонний острів з додатковою морозильною камерою. У квартирі два санвузли з якісною сантехнікою Hansgrohe, Kludi, Kerasan, інсталяції Geberit. Комфорт: Тепла водяна підлога Індивідуальне газове опалення Панорамні вікна Кухня-студія та дві спальні Комплекс...
  • продано
    Квартал
    79 000 $
    1 386 $/м²

    ул. Университетская, 1г

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    2 комнаты
    57 / 40 / 15 м²
    этаж 17 из 19
    10 мес. назад
    ЖК Грін Сайд На вас чекає: Простора 2-кімнатна квартира з сучасним ремонтом. Меблі та техніка включені у вартість – просто приходьте та живіть! Площа – 57 кв. м. Поверх – 17/19. Податки всього 2% - це ваша можливість зекономити! Ключі на руках! Швидкий виїзд на Київ – ваша можливість насолоджуватися містом без зайвих зусиль! ТЕЛЕФОНУЙ, ключі на руках!
  • продано
    Квартал
    55 000 $
    1 279 $/м²

    Охотничья ул., 5

    1 комната
    43 / 30 / 12 м²
    этаж 5 из 6
    10 мес. назад
    1к квартира, яку легко можна перепланувати в повноцінну 2к. Деталі інтер’єру: Дизайнерський ремонт Будинок та двір: Комплекс, що в прямому сенсі знаходиться в лісі. Прокидатись з неймовірним видом : сосновим лісом - це про Парк Таун. Інфраструктура: На комплексі розвинена інфракструктура :салон краси,садочок,магазини,кафе, кофейня. Планування: Круте планування квартири з прекрасним видом на ліс.
  • продано
    Квартал
    88 000 $
    1 092 $/м²

    Охотничья ул., 5

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя CITY market ЖК Park Town
    3 комнаты
    81 / 45 / 35 м²
    этаж 2 из 5
    1 г. 11 мес. назад
  • продано
    Квартал
    65 000 $
    1 711 $/м²

    Університетська вул. 3, 7

    1 комната
    38 / 16 / 19 м²
    этаж 6 из 16
    2022 год постройки
    2 г. назад
    Пропозиція від власника!!! Пропонується елітна євро 2к квартира у престижному житловому комплексі з видом на центральний парк. Ця квартира приваблює вишуканим дизайном. Преміум ремонт включає в себе меблі на замовлення, італійську плитку та венеціанську штукатурку. Ця євро 2к квартира розташована на 6-му поверсі 16-поверхового будинку. Площа становить 38 м2. ІПОТЕКА ТАК. ВАРТІСТЬ: 65000 доларів. ТЕЛЕФОНУЙ, ключі на руках, швидкий перегляд! Деталі інтер’єру: Ремонт квартири включає в себе використання преміум матеріалів, таких як - венеціанська штукатурка на стінах - "паряща"натяжна стеля - на підлозі та у ванній кімнаті - керамограніт - плінтус по всій квартирі теж з керамограніта
  • сдано
    Квартал
    10 000 грн/мес

    Охотничья ул., 5

    1 комната
    42 / 30 / 12 м²
    этаж 3 из 7
    2 г. назад
  • продано
    Квартал
    79 000 $
    1 386 $/м²

    ул. Университетская, 1г

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    2 комнаты
    57 / 40 / 15 м²
    этаж 17 из 19
    2 г. назад
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: